Poznaj Microsoft Project w jeden dzień !

Microsoft Project to jedna z tych aplikacji, która stała się standardem w swojej niszy. Jeśli prowadzisz projekty i chciałbyś rozpocząć pracę z Microsoft Project lub po prostu chcesz pogłębić swoją wiedzę i kompetencje w tym zakresie, to dobrze trafiłeś!

Dlaczego warto szkolić się z nami?

Dowolna długość

Szkolenie otwarte trwa jeden dzień. Jeśli jednak zdecydujesz się na szkolenie zamknięte, jego długość i zakres tematyczny określasz według własnych potrzeb.

Zdalnie lub na miejscu

Szkolenia prowadzimy zdalnie lub na miejscu (w Warszawie). Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę, a my dostosujemy się do Twoich preferencji.

Ty wybierasz zakres

Mamy przygotowane przykładowe agendy szkoleń. Interesują Cię specyficzne zagadnienia? Specjalnie dla Ciebie przygotujemy indywidualną ofertę.

Konsultacje po szkoleniu

Wiemy, że szkolenie i codzienna praca to dwie zupełnie różne rzeczy. dlatego w cenie szkolenia dostaniesz dodatkowe godziny konsultacyjne.

  • Średnia ocena zadowolenia ze szkolenia: 95% 95%

Najbliższe szkolenia:

Agenda:
➡ Definicja projektu
➡ Przygotowanie listy zadań
➡ Szacowanie czasu trwania  i pracochłonności zadań
➡ Powiązania między zadaniami
➡ Podstawy zarządzania zasobami
➡ Tworzenie przydziałów
➡ Podstawy śledzenia postępów projektu
➡ Raportowanie
➡ Rozwiązywanie typowych problemów

Czas trwania: 1 dzień (8 godzin lekcyjnych)

Dla kogo: Osoby zarządzające projektami i chcące poznać możliwości Microsoft Project

Cel: Zdobycie praktycznych umiejętności tworzenia, zarządzania i śledzenia projektów oraz zasobów

Forma: Warsztaty – 75% praktyki / 25% teorii

Miejsce: Warszawa, Stare Bielany

Najbliższe terminy: 13 marca 2019 r. / 11 kwietnia 2019 r. / 15 maja 2019 r.

Co dostajesz: 

Dużo 📚 wiedzy i praktyki ⚒, materiały szkoleniowe 📓 , środowisko do ćwiczeń 💻, hektolitry kawy ☕ i lunch 🌮.

Dodatkowo zapewniamy dostęp do zamkniętej grupy na portalu Facebook- idealnego miejsca do zadawania pytań i wymiany doświadczeń.

Cena: 990 PLN + VAT

Prowadzący

Nazywam się Łukasz Falaciński . Jestem trenerem i konsultantem zajmującym się zawodowo technologiami firmy Microsoft. Od 2004 roku posiadam tytuł Microsoft Certified Trainer. Do dnia dzisiejszego zdobyłem także niezliczoną ilość różnego rodzaju produktowych certyfikatów i tytułów. Od 2009 roku kieruję wraz z Łukaszem Zajączkowskim firmą Infowave, która powstała, aby nasze doświadczenie i wiedzę wykorzystać w praktyce. W Infowave  pomagamy naszym Klientom planować, wdrażać i utrzymywać rozwiązania szerokorozumianej pracy grupowej (SharePoint, Office365, Exchange, itp.). Oprócz tego mam przyjemność kierować zespołem fantastycznych programistów i szarlatanów kodu, którzy wyczarowują dla nas i naszych Klientów bajkowe aplikacje.

Od początku swojej kariery zajmuję się platformą Microsoft Project oraz Microsoft Project Server. Narzędzia te wykorzystujemy w firmie, ale co ważniejsze, pomagamy naszym Klientom implementować je w swoich organizacjach. Różne branże, rozmiary, kultury organizacyjne, metodyki zarządzania projektami i procedury. Wdrożenie narzędzia wspomagającego zarządzanie projektami nigdy nie jest prostą rzeczą. Dlatego chciałbym się tą wiedzą dzielić.

Zapraszam na szkolenia!

Zapoznaj się z moimi publikacjami

Artykuły, webinary oraz e-book.

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania czy wątpliwości? Chcesz zarezerwować miejsce na szkolenie?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza. Możesz także wysłać email na adres szkolenia@infowave.pl lub zadzwonić pod numer +48 (22) 835 00 55.

Do usłyszenia!

Jak możemy Ci pomóc?

Infowave Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kochanowskiego 42/23, 01-864 Warszawa. KRS nr 0000328235 XIII Wydział Gospodarczy. NIP:118-19-93-607

Dziękujemy za zainteresowanie

Dziękujemy za zainteresowanie

Podaj swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie oferty.

Twoja wiadomość została wysłana