Szkolenia

Microsoft Power Apps i Power Automate (dawniej Flow)

Od zera do bohatera w jeden dzień.

Intensywny warsztat, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób samodzielnie tworzyć aplikacje na platformie Microsoft Office 365!

Dlaczego warto poznać Power Apps i Power Automate (dawniej Flow)?

Microsoft Power Apps i Power Automate to doskonałe narzędzia, które umożliwią Ci tworzenie własnych aplikacji oraz modelowanie nawet najbardziej skomplikowanych procesów biznesowychNiezależnie od tego, czy dopiero planujesz wdrożenie Office 365, czy jesteś już użytkownikiem tej platformy od pewnego czasu, nauczymy Cię, jak w pełni wykorzystywać jej potencjał.

 

Agenda szkolenia

 

 1. Opis platformy Office 365. Krótkie wprowadzenie do poszczególnych narzędzi
 2. Przygotowanie struktur danych (SharePoint)
 3. Tworzenie pierwszej aplikacji w Power Apps. Galeria
 4. Kontrolki i ich właściwości oraz pierwsze funkcje
 5. Formularze w Power Apps
 6. Dodatkowe źródła danych
 7. Wstęp do Microsoft Power Automate
 8. Budowanie pierwszego procesu
 9. Zarządzanie. Udostępnianie, wersjonowanie, publikacja, import, eksport
 10. Dodatki. Komponenty, najlepsze praktyki, integracja z Teams itd.

Powyższa agenda stanowi jedynie przykład, ponieważ każdorazowo staramy się dostosować ją do specyficznych potrzeb Klienta.

 

Jak wyglądają szkolenia?

 

Zajęcia mają charakter warsztatowy. Ograniczając teorię do niezbędnego minimum, skupimy się przede wszystkim na praktyce. Razem stworzymy kompletną aplikację na platformie Office 365. Na konkretnym przykładzie pokażemy Ci, jak odpowiednio przygotować się do pracy z Power Apps i Power Automate (dawniej Flow). Omówimy kolejne kroki, jakie należy podjąć, chcąc utworzyć aplikację oraz zaprojektować procesy biznesowe. Dowiesz się, jakich błędów unikać. Co więcej, będziemy pracować na środowisku, które możesz wykorzystać także po szkoleniu, aby samodzielnie doskonalić swoje umiejętności.

Szkolenia otwarte z PowerApps i Flow są jednodniowe. Odbywają się w Warszawie w godz. 900 – 1600. Są przeznaczone dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Office 365. Wszystkie kwestie organizacyjne leżą po naszej stronie. Zagwarantujemy Ci odpowiedni sprzęt oraz przyjazne środowisko ćwiczeniowe, po szkoleniu zaś – certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Nie zabraknie też pysznej kawy i przerwy na lunch.

Natomiast jeśli zdecydujesz się na szkolenie zamknięte, możemy zorganizować je w siedzibie Twojej firmy. Wypełnij formularz kontaktowy, opowiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach, a my z chęcią przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Jeśli zależy Ci, aby szkolenie odbyło się zdalnie, nie stanowi to dla nas najmniejszego problemu. Jesteśmy gotowi poprowadzić kurs online, który potrwa 8h lekcyjnych (8×45 min.). W tym przypadku rekomendujemy rozbicie tego czasu na dwa dni.

 

.

Dlaczego warto szkolić się z nami?

Praktyczna wiedza

Stawiamy przede wszystkim na umiejętności, dlatego oferowane przez nas szkolenia mają formę warsztatów.

Trenerzy

Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych trenerów Microsoft (MCT), Będziesz w dobrych rękach!

Materiały

 Otrzymasz nie tylko dużą porcję wiedzy i praktyki, ale także materiały szkoleniowe pomocne w nauce.

Pomoc po szkoleniu

Po szkoleniu pozostajemy do Twojej dyspozycji. Zawsze możesz wrócić do nas z pytaniami. Chętnie pomożemy!

Infrastruktura

Zagwarantujemy Ci przyjazne środowisko do ćwiczeń, do tego hektolitry kawy i pyszny lunch. O nic się nie martw!

Szkolenia online

Zajęcia prowadzimy zdalnie lub na miejscu (w Warszawie). To Ty wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę.

 

Poznaj opinie innych!

Szkolenie w pełni profesjonalne. Wiedza, jak i jej przekazanie, na bardzo wysokim poziomie. Bardzo polecam.

Piotr

grudzień 2018 r.

Polecam szkolenia prowadzone przez Pana Łukasza z Infowave. Profesjonalne podejście. Duża wiedza merytoryczna oraz praktyczna prowadzącego pozwoliła mi wykorzystać maksymalnie czas poświęcony na kurs. Indywidualne podejście do klienta. Łatwość i przystępność w przekazywaniu wiedzy, nawet w przypadku skomplikowanych tematów.

Aleksandra

listopad 2018 r.

Zdecydowanie polecam szkolenie z PowerApps i Flow prowadzone przez Pana Łukasza. Dostosowanie szkolenia do potrzeb naszego zespołu pozwoliło nam na poznanie pełni możliwości, jakie dają te aplikacje pod kątem zadań, z którymi spotykamy się na co dzień. Trener wykazał niezwykłe wyczucie jeżeli chodzi o poziom naszej wiedzy – dostosował się do niego z pełną elastycznością.

Magda

marzec 2019 r.

 • Średnia ocena zadowolenia ze szkolenia: 93,8% 93,8%

Poznaj Prowadzącego!

Nazywam się Łukasz Falaciński. Jestem trenerem i konsultantem zajmującym się zawodowo technologiami firmy Microsoft.

Od 2004 roku posiadam tytuł Microsoft Certified Trainer. Do dnia dzisiejszego zdobyłem także niezliczoną ilość różnego rodzaju produktowych certyfikatów i tytułów.

Od 2009 roku kieruję wraz z Łukaszem Zajączkowskim firmą Infowave, która powstała, aby nasze doświadczenie i wiedzę wykorzystać w praktyce. W Infowave pomagamy naszym Klientom planować, wdrażać i utrzymywać rozwiązania szerokorozumianej pracy grupowej (SharePoint, Office365, Exchange, itp.). Oprócz tego mam przyjemność kierować zespołem fantastycznych programistów i szarlatanów kodu, którzy wyczarowują dla nas i naszych Klientów bajkowe aplikacje.

Od początku swojej kariery zajmuję się rozwiązaniami firmy Microsoft. Ich podstawą jest platforma SharePoint, Kiedyś wspomagana przez InfoPath, teraz Microsoft Power Automate (dawniej Flow), Power Apps czy PowerBI. Narzędzia te wykorzystujemy w firmie, ale co ważniejsze, pomagamy naszym Klientom implementować je w swoich organizacjach. Różne branże, rozmiary, kultury organizacyjne,  wymagania i procedury. Wdrożenie narzędzia wspomagającego procesy, obiegi informacji i dokumentów nigdy nie jest prostą rzeczą. Dlatego chciałbym się tą wiedzą dzielić.

Zapraszam na szkolenia!

Przykładowe materiały

Koniecznie sprawdź i przetestuj!

Terminy i ceny

08 kwietnia 2019 r. Power Apps i Power Automate od zera do bohatera!

Jednodniowy, intensywny warsztat dla osób rozpoczynających swoją przygodę z Office365, Power Apps i Power Automate (dawniej Flow).

Cana: 990 PLN netto

20 maja 2020 r. Power Apps i Power Automate od zera do bohatera!

Jednodniowy, intensywny warsztat dla osób rozpoczynających swoją przygodę z Office365, Power Apps i Power Automate (dawniej Flow).

Cana: 990 PLN netto

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania czy wątpliwości? Chcesz zarezerwować miejsce na szkolenie?

Napisz do nas korzystając z poniższego formularza. Możesz także wysłać email na adres szkolenia@infowave.pl lub zadzwonić pod numer +48 (22) 835 00 55.
Do usłyszenia!

Jak możemy Ci pomóc?

Infowave Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Kochanowskiego 42/23, 01-864 Warszawa. KRS nr 0000328235 XIII Wydział Gospodarczy. NIP:118-19-93-607

Dziękujemy za zainteresowanie

Dziękujemy za zainteresowanie

Podaj swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie oferty.

Twoja wiadomość została wysłana