Poznaj z nami platformę Microsoft SharePoint

SharePoint nie stanowi dla nas tajemnic.

Prowadzimy szkolenia dedykowane dla wszystkich profili użytkowników:

Użytkownik końcowy

Dla wszystkich chcących poznać możliwości platformy SharePoint i szukających sprawdzonych sposobów na efektywne wykorzystanie tego narzędzia w codziennej pracy. Najniższy poziom wtajemniczenia, ale w zupełności wystarczający dla większości użytkowników. Pokażemy Ci, że SharePoint nie jest taki straszny.

Programista

Jeśli jesteś programistą i chciałbyś poszerzyć swoje kompetencje o budowanie własnych rozwiązań na platformie SharePoint, to wybierz to szkolenie. Ważne, abyś miał podstawowe umiejętności w programowaniu w .Net i JavaScript, a my pokażemy Ci, jak je wykorzystać w SharePoint.

Użytkownik zaawansowany

Szkolenia dla wszystkich, którzy nie są programistami, potrafią wykonać podstawowe czynności w SharePoint oraz są chętni na poznanie bardziej zaawansowanych scenariuszy wykorzystania tej platformy. Nauczymy Cię, jak dostosowywać formularze, tworzyć workflow i wykorzystać inne bardziej zaawansowane funkcje.

Kim jesteśmy?

Infowave to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w planowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu systemów firmy Microsoft. Posiadamy certyfikowanych trenerów Microsoft. Naszą specjalnością jest SharePoint. Jesteśmy przede wszystkim praktykami. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie i umiejętności, które pozwalają nam zbudować dla naszych Klientów dokładnie takie narzędzia, jakich potrzebują.

Będziesz w dobrych rękach!

Jak wyglądają szkolenia?

Po pierwsze określasz, czego potrzebujesz. Możesz do tego wykorzystać formularz na stronie. Kontaktujemy się z Tobą i w razie potrzeby ustalamy wszystkie szczegóły logistyczne i merytoryczne. Dostajesz najlepszą ofertę na rynku, skrojoną dokładnie pod Twoje potrzeby. Same szkolenia mają formę warsztatów – minimum teorii, maksimum praktyki. Na zajęciach wykorzystujemy Twoje scenariusze i staramy się znaleźć rozwiązania Twoich problemów. Naszym celem jest nauczenie Cię, jak wykorzystać platformę SharePoint w Twojej unikalnej organizacji.

Chcesz otrzymać ofertę dedykowanego szkolenia zamkniętego? Opowiedz nam coś o sobie.

Którą z tych pracujesz na co dzień?

Darmowe materiały

 

Naszą wiedzą dzielimy się także zupełnie za darmo 🙂 

Koniecznie sprawdź nasz kanał na YouTube i zapoznaj się z cyklem nagrań poświęconych Microsoft SharePoint!

Copyright 2018

Napisz do nas: kontakt@infowave.pl

 

Dziękujemy za zainteresowanie

Dziękujemy za zainteresowanie

Podaj swoje dane. Skontaktujemy się z Tobą w sprawie oferty.

Twoja wiadomość została wysłana