Blog

Zajrzyj na naszego bloga

Na naszym blogu znajdziesz dużo ciekawej wiedzy. Udostępniamy ją, aby dzielić się nowinkami w świecie rozwiązań, z których korzystamy. Jeżeli szukasz dodatkowej wiedzy na temat pakietu Office 365 lub chcesz dowiedzieć się, czym jest Microsoft Project, to trafiłeś idealnie.

Protip Blog

autor: Łukasz Falaciński

 

Protip Blog poświęcony jest tematom związanym z produktywnością i efektywnym wykorzystaniem
popularnych narzędzi firmy Microsoft. Według badań, tylko 20% użytkowników „biurowych”, którzy na co dzień nie rozstają się ze swoim komputerem, w pełni potrafi wykorzystać możliwości pakietu Microsoft Office. Zdecydowanie chcielibyśmy zwiększyć ten procent!

Jesteśmy przekonani, że informacje, które tu znajdziesz, pozwolą Ci poszerzyć swoje kompetencje, pomogą pracować efektywniej i w konsekwencji zyskać cenny czas. Łukasz pisze o rzeczach sprawdzonych i przetestowanych w boju. Jeśli nie korzystasz jeszcze z OneNote, nie wiesz jak planować i śledzić swoje zadania, przygotować harmonogram w Microsoft Project, czy udostępnić pliki na witrynie SharePoint, to koniecznie do niego zajrzyj!

Odwiedź bloga

Duis libero ipsum, faucibus id dolor volutpat, interdum aliquam urna. Phasellus ullamcorper massa dui, in feugiat erat iaculis sed. Integer id lorem blandit, luctus ipsum sit amet, molestie mi nam semper est hendrerit arcu finibus sollicitudin.

Odwiedź bloga

Tytuł bloga tutaj

Skontaktuj się z nami

ul. Hajoty 53/2, 01-821 Warszawa

kontakt@infowave.pl

+48 (22) 835 00 55